Kokiame pasaulyje norėčiau gyventi?

Kokiame pasaulyje norėčiau gyventi?

Lapkričio 16 d. Ibg klasės mokiniai dalyvavo integruotoje vokiečių kalbos ir lietuvių literatūros pamokoje „Kokiame pasaulyje norėčiau gyventi?“, skirtoje Tolerancijos dienai. Pamoką vedė vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Vaivadienė. Mokiniai vokiečių ir lietuvių kalbomis svarstė, kas yra tolerancija, diskutavo, kokios savybės būdingos tolerantiškam žmogui, kuo ypatingas jo elgesys tam tikrose situacijose, koks yra tolerantiškas pasaulis. Po diskusijų mokiniai kūrė Tolerancijos namą, kuriame apgyvendino lietuvių ir užsienio literatūros personažus bei šviesuolius. Ant Tolerancijos namo stogo įsikūrė Antuano de Sent Egziuperi Mažasis princas, pastogėje — Igno Šeiniaus Kuprelis, pro langus žvelgė Ana Frank, Vydūnas ir Vanda Juknaitė, o prie durų pasitiko Algimantas Mackus. Namą mokiniai dekoravo jo gyventojų mintimis bei tolerantiško žmogaus savybėmis.

Apibendrindami pamoką devintokai teigė, kad tolerantiški žmonės kuria tolerantišką pasaulį, kuriame saugu ir gera gyventi.

Loreta Skvirbienė, vokiečių kalbos mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content