Klimatui neutralus miestas

Klimatui neutralus miestas

Gimnazijos 8-IVg klasių mokinių komanda, vadovaujama vokiečių kalbos mokytojos Loretos Skvirbienės, IT mokytojos Rasos Antanaitienės ir biologijos mokytojos Daivos Raudytės, spalio 24 d. dalyvavo Goethe’s instituto parengtame tarptautiniame projekte – simuliaciniame žaidime „Klimatui neutralus miestas“, kuriame taip pat dalyvavo Indijos, Čekijos, Estijos ir Latvijos mokyklos.
Simuliacinio žaidimo dalyviai, atstovaudami įvairioms išgalvoto miesto Fonta interesų grupėms, diskutavo apie aplinkosaugą, svarstė dažniausiai kylančias problemas ir siūlė sprendimo būdus, kaip miestą padaryti klimatui neutralų, o gyvenimą jame tvaresnį. Apskritojo stalo diskusijos rezultatus mokiniai pristatė sukurdami 3 minučių trukmės filmuką vokiečių kalba.
Lapkričio 30 d. vyko nuotolinis tarptautinis projekto baigiamasis renginys, kurio metu buvo peržiūrėti ir aptarti balsavimo būdu išrinkti 5 geriausi filmukai (iš kiekvienos dalyvavusios šalies buvo išrinktas vienas filmukas). Renginio dalyviai taip pat aptarė, kaip jiems sekėsi žaisti šį žaidimą, kas jiems buvo sunkiausia, su kokiais iššūkiais susidūrė, ką naujo išmoko ir sužinojo.
Dalyvaudami tarptautiniame projekte — simuliaciniame žaidime „Klimatui neutralus miestas“ mokiniai praplėtė savo akiratį, pagilino vokiečių kalbos, IT bei gamtos mokslų žinias, praturtino žodyną, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokėsi diskutuoti bei debatuoti.
Loreta Skvirbienė,
vokiečių kalbos mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content