Kalėdinis karnavalas

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos ketvirtokai vakarop gimnazijos bendruomenę pakvietė į Kalėdinių filmų Eurovision. Vaidinimų metu mokiniai kalėdinius filmus turėjo susieti su paskirtos šalies Eurovizijos daina. Jie vaidino, dainavo ir šoko. Kalėdinius pasirodymus atidžiai stebėjo tarptautinė vertinimo komisija: Conchita Wurst, Verka Serdiučka ir Dankan Lorens. Visos karnavale dalyvavusios klasės pasirodė puikiai ir įrodė, kad aktyvumas ir kūrybingumas, gali suteikti daug džiaugsmo sau ir kitiems.

Pristatome Kalėdų karnavalo rezultatus:

5-8 klasių grupė

I vieta – 6a klasė

II vieta – 7b klasė

III vieta – 6b klasė

I-IIIg klasių grupė

I vieta – IIIabg klasė

II vieta – IIag klasė

III vieta – Iabg klasė

Karnavalą vainikavo apdovanojimų ir gardžių prizų lietus, gera nuotaika, ilgai išliekantys įspūdžiai bei diskoteka. Dėkojame karnavale dalyvavusiems mokiniams ir jų auklėtojams, o visiems linkime gražių bei ramių švenčių!