Kaip smagu – aš vokiškai kalbu!

Kaip smagu – aš vokiškai kalbu!

Spalio 17 d. visoje Lietuvoje prasidėjo Goethe‘s instituto inicijuotas projektas — vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Šioje iniciatyvoje tradiciškai dalyvauja ir Algimanto Mackaus gimnazija. Ta proga į gimnaziją atvyko Pagėgių lopšelio – darželio „Pelėdžiukų“ grupės auklėtiniai, lydimi priešmokyklinio ugdymo mokytojos Renatos Kudirkienės. Vaikai dalyvavo integruotoje vokiečių kalbos ir priešmokyklinio ugdymo kūrybinėje veikloje „Kaip smagu — aš vokiškai kalbu!“.

Kūrybinių dirbtuvių metu svečiai susipažino su Vokietija, dėliojo Vokietijos vėliavos dėlionę, aiškinosi jos spalvų reikšmę. Vaikams taip pat patiko spalvinimo užduotis — kas gražiau ir greičiau nuspalvins vokiškus žodžius. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai ne tik spalvino, bet ir ieškojo žodžiuose pažįstamų raidžių. Įveikę šią užduotį vaikai klausėsi brolių Grimų pasakos „Bremeno muzikantai“, o savo atidumą pasitikrino tam tikra tvarka dėliodami Bremeno muzikantų paveikslėlius. Susitikimo pabaigoje visi kartu dainavo vokišką dainelę, mokėsi pasisveikinti, padėkoti, atsisveikinti ir skanavo saldžias dovanėles — vokiškus saldainius. Džiugu, kad susitikę pasisveikinome lietuviškai, o atsisveikinome jau vokiškai.

Dėkoju mažiesiems kūrybinių dirbtuvių dalyviams už aktyvumą, smalsumą, kūrybiškumą, nuoširdumą ir gerą nuotaiką, o jų mokytojai Renatai Kudirkienei už bendradarbiavimą.

Loreta Skvirbienė, vokiečių kalbos mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content