„Kaip gimsta pasaka?“

„Kaip gimsta pasaka?“

Kovo 15 d. mokytojos Loreta Kuisienė ir Jolita Šeputienė pakvietė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 5b klasės mokinius į integruotą lietuvių kalbos ir literatūros ir ugdymo karjerai pamoką „Kaip gimsta pasaka?“. Penktokai prisiminė, kokios gali būti pasakos, vardino veikėjus, kas būdinga pasakos siužetui, kokiomis frazėmis jos dažniausiai baigiasi. Tačiau įdomiausia pamokos dalis buvo virtualus susitikimas su rašytoju, žurnalo „Laimiukas“ vyr. redaktoriumi Virgiu Šidlausku. Autorius kuria knygeles vaikams („Ulfas ir stebuklinga barzda“, „Stogas, po kuriuo auginu žvaigždes ir lietų“, „Savanos istorijos“, „Goris“, „Ugnikalniukas ieško draugų“, „Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija“ ir kt.). Jis mokiniams papasakojo apie rašytojo profesiją, kokios savybės reikalingos kūrėjui, paragino skaityti knygas ir mokytis lietuvių kalbos. Penktokai susidomėję klausėsi rašytojo pasakojimo ir nusprendė, kad kūryba yra sudėtingas darbas.

Komentarai išjungti.
Skip to content