Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 3, LT-99292 Pagėgiai, gimnazijos kodas – 190695912) ieško specialiojo pedagogo nuo 2021-09-01
Pareigybės lygis: A2
Darbo krūvis: 1,00 etatas.

Koeficientas: 5,2-7,7
Darbo sutarties rūšis: neterminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

  • aukštasis išsilavinimas ir specialiosios pedagogikos šakos pedagogo kvalifikacija;
    • pritaikytų ir individualizuotų programų rengimo principų, Bendrųjų ugdymo programų, Bendrųjų ugdymo planų išmanymas;
  • pedagoginio vertinimo metodikos išmanymas, gebėjimas atlikti pedagoginį mokinių vertinimą, nustatyti jų gebėjimų, mokėjimų, žinių, įgūdžių lygį ir jų atitiktį ugdymo programoms bei specialiuosius ugdymosi poreikius, įvertinti pažangą;
    • geros pedagoginės psichologinės žinios, gebėjimas pasirinkti efektyvius darbo metodus, gebėjimas bendrauti ir dirbti su mokiniais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių;
    • gebėjimas bendradarbiauti su mokytojais, kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), Pedagoginių psichologinių tarnybų ar Švietimo pagalbos tarnybos, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais;
    • iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, korektiškumas.
Privalumai: darbo patirtis; rekomendacijos (pageidautina).
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
• asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
• išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
• gyvenimo aprašymą;
• darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas;
• buvusių darbdavių rekomendacijas (pageidautina).
 
Dokumentai priimami iki 2021-08-20 Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos raštinėje (Vilniaus g. 3, Pagėgiai) darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. Dokumentus galima pateikti asmeniškai, siųsti juos registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. su nuoroda „Specialiojo pedagogo atrankai“. Dokumentų originalai pristatomi tiesiogiai teikiant dokumentus arba atrankos dieną.
Reikalavimus atitinkantys kandidatai bus informuoti ir pakviesti pokalbiui. Pretendentams, nepateikusiems dokumentų ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti pokalbyje.
Pretendentų atrankos būdas: pokalbis. Apie pokalbio laiką kiekvienas pretendentas, atitinkantis reikalavimus, bus informuoti atskirai.
 
Telefonas pasiteirauti: 8 441 57282.
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.