istorija kapinaitesŠ. m. rugsėjo 17 d. Bitėnų Martyno Jankaus muziejuje vyko renginys „Įtraukiantis paveldas“, skirtas Europos paveldo dienoms paminėti. IIIg klasių mokiniai, lydimi istorijos mokytojo Roberto Maziliausko, aplankė senąsias evangelikų – liuteronų kapinaites Vėžininkuose, Sokaičiuose ir Žukuose. Kartu su mokiniais vyko Klaipėdos universiteto docentė dr. Silva Pocytė, kuri labai įdomiai papasakojo apie senųjų kapinaičių ypatumus – paminklų ir kryžių gamybą, metodus, kaip atsekti įrašus ir juos teisingai nufotografuoti bei daugelį kitų įdomių dalykų. Mokiniai turėjo galimybę pabūti istorikais ir patys tyrinėti istorinį paveldą. Aišku, tokia proga neapsieita ir be dovanų...
europos judumoKaip ir kiekvienais metais Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija prisijungė prie Europos judumo savaitės, kurios tikslas – skatinti vaikus ir bendruomenę daugiau judėti, rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.
Judumo savaitę mokiniai pradėjo „Estafetiniu bėgimu Pagėgių parke“, kuriame dalyvavo 21 komanda po 8 mokinius. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius: pirmieji estafetėje startavo I-IV gimnazinių klasių mokiniai, vėliau 1-4 klasių mokiniai, o paskutinieji prie starto linijos stojo 5-8 klasių mokiniai.
 Pirmojo pogrupio laimėtojais tapo IVabg klasės mokiniai: Andriušaitis Rytis, Overlingaitė Akvilė, Barauskas Nojus, Mickutė Beatričė, Janeckis Kornelijus, Zarambaitė Kamilė, Petkevičius Lukas, Otaitė Karina. Tarp 1-4 klasių mokinių nugalėjo 4a klasės bėgikai: Adomas Krasauskas, Vakaris Andriušaitis, Adrijus Budrikas, Gvidas Mockevičius, Kotryna Norkutė, Gustė Ramanauskaitė, Luka Murauskaitė,Samanta Gužauskaitė. 5-8 klasių grupėje nugalėtoja tapo 8a klasės komanda: Komars Emilis, Dusevičiūtė Gabija, Žvirblys Tadas, Klumbytė Svajūnė, Vidra Dominykas, Zyliavaitė Agneta, Pocevičius Ignas, Simanauskaitė Liveta.
Visi bėgimo dalyviai turėjo galimybę atsigaivinti mineraliniu vandeniu, o laimėtojams buvo įteikti šokoladai. Fizinio ugdymo mokytojos labai džiaugiasi, jog bėgimas vyko sklandžiai ir saugiai.
Fizinio ugdymo mokytoja Greta Musvydienė
VASVaisiaus alkoholinis sindromas (arba alkoholinė embriopatija) suprantamas kaip sutrikimas, sukeltas dėl pernelyg didelio ar ilgalaikio alkoholio vartojimo nėštumo metu. Šios dienos mūsų tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į alkoholio vartojimo nėštumo metu keliamus pavojus.
amsiusRugsėjo 14 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pirmokėlius savo apsilankymu nustebino Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Kurelaitienė ir policijos bičiulis šunelis Amsius. Svečiai pirmokėliams priminė apie saugų elgesį gatvėje ir transporto priemonėse. Mažieji mokinukai taip pat pažiūrėjo keletą edukacinių filmukų. Vaikų mylimas personažas policijos simbolis Amsius visiems padovanojo po balioną, atšvaitą, spalvinimo knygelę ir skirtuką. Išvykdami svečiai palinkėjo sėkmingų mokslo metų ir būti drausmingiems ne tik gatvėje, bet ir mokykloje.
241635264 300324088563204 6310365210080270075 n 1Šiandien apdovanota twiningiečių komanda, pelniusi gimnazijai e-Twinning kokybės ženklelį. Ačiū jums!!!