Straipsnių sąrašas

Pagrindinio ir vidurinio ugdymo mokytojai

Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Išsilavinimas
Dėstomas dalykas
Pareigos
1.
Antanaitienė Rasa
Aukštasis
Informacinės technologijos
IT mokytoja metodininkė
2.
Bartkienė Virginija
Aukštasis
Matematika
Matematikos mokytoja metodininkė
3.
Bergner Eglė
Aukštasis
Informacinės technologijos
Vyresnioji informacinių technologijų mokytoja
4.
Bubelienė Virginija
Aukštasis
Muzika
Vyresnioji muzikos mokytoja
5.
Čiužauskaitė Airida
Aukštasis
Tikyba
Tikybos mokytoja
6.
Dargužienė Kristina
Aukštasis
Istorija
Istorijos mokytoja metodininkė
7.
Degutienė Gitana
Aukštasis
Anglų kalba
Vyresnioji anglų kalbos  mokytoja
8.
Drukteinytė Renata
Aukštasis
 
Mokytojo padėjėja
9.
Gečienė Loreta
Aukštasis
Fizinio ugdymo vyr. mokytoja
Vyresnioji kūno kultūros mokytoja
10.
Gečas Valdas
Aukštasis
Technologijos
Vyresnysis technologijų mokytojas
11.
Juciūtė Ingrida
Aukštasis
Psichologija
Socialinė pedagogė metodininkė, psichologijos mokytoja
12.
Kaleginienė Jolanta
Aukštasis
Tikyba
Vyresnioji tikybos mokytoja
13.
Kariniauskienė Virginija
Aukštasis
Dailė
Dailės mokytoja metodininkė
14.
Kuisienė Loreta
Aukštasis
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
15.
Laukžemienė Tatjana
Aukštasis
Rusų kalba
Rusų kalbos mokytoja metodininkė
16.
Maziliauskas Robertas
Aukštasis
Istorija
Vyresnysis istorijos mokytojas
17.
Mickeliūnienė Nijolė
Aukštasis
Istorija
Istorijos mokytoja metodininkė
18.
Mikašauskienė Ona
Aukštasis
Anglų kalba
Vyresnioji anglų kalbos mokytoja
19
Musvydienė Greta
Aukštasis
Fizinis ugdymas
Fizinio ugdymo mokytoja
20.
Musvydienė Svetlana
Aukštasis
Fizinis ugdymas
Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
21.
Navickas Vaclovas
Aukštasis
Lietuvių kalba
Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas, Direktorius, I vadybinė kategorija
22.
Navickienė Dalia
Aukštasis
Lietuvių kalba
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė
23.
Ramonienė Asta
Aukštasis
Matematika
Matematikos mokytoja
24.
Sabaliauskienė Jovita
Aukštasis
Anglų kalba
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
25.
Savickas Audrius
Aukštasis
 
Psichologas
26.
Skvirbienė Loreta
Aukštasis
Vokiečių kalba, lietuvių kalba ir literatūra
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
27.
Stankevičienė Daiva
Aukštasis
Geografija
Geografijos mokytoja
28.
Stalnionienė Raimonda
Aukštasis
Matematika
Matematikos mokytoja metodininkė
29.
Šaulytė Donata
Aukštasis
Anglų kalba,
Anglų kalbos mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
30.
Ubartienė Irena
Aukštasis
Muzikos mokytoja
Muzikos mokytoja ekspertė
31.
Vaivadienė Vilma
Aukštasis
Lietuvių kalba
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
32.
Vasiljevas Jurijus
Aukštasis
Technologijos, braižyba
Vyresnysis technologijų mokytojas
33.
Venckienė Audronė
Aukštasis
Rusų kalba, etika
Vyresnioji rusų kalbos mokytoja, vyresnioji etikos mokytoja
34.
Vytuvienė Loreta
Aukštasis
Žmogaus sauga,
Žmogaus saugos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, I vadybinė kategorija
35.
Zongailienė Aušra
Aukštasis
Anglų kalba
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
36.
Ramonienė Asta
Aukštasis
Matematika
Matematikos mokytoja
37.
Žuklija Juozas
Aukštasis
Fizika/astronomija
Fizikos mokytojas metodininkas
38.
Zarambienė Lina
Aukštasis
Chemija
Vyresnioji chemijos mokytoja
39.
Raudytė Daiva
Aukštasis
Biologija
Biologijos mokytoja

Kontaktai:
Tel. Nr. 8-441-57282
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Išsilavinimas
Dėstomas dalykas
Pareigos
1.
Banzienė Žana
Aukštasis
Priešmokyklinis ugdymas
Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja
2.
Chasijeva Loreta
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
3.
Grigaitienė Giedrė
Aukštasis
 
Soc. pedagogė, mokytojo padėjėja
4.
Gružienė Lina
Aukštasis
 
Logopedė
5.
Kuisienė Dalia
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja
6.
Kuizinaitė Laima
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja
7.
Majoravičienė Aušra
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja
8.
Noreikaitė Gražina
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja
9.
Paulikienė Laima
Aukštasis
 
Bibliotekininkė, mokytojo padėjėja
10.
Rakauskienė Rolanda
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja
11.
Rimkuvienė Lina
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
12.
Vidraitė - Marozienė Janeta
Aukštasis
Pradinis ugdymas
Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja
Kontaktai:
Tel. Nr. 8-441-57282
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.