Straipsnių sąrašas

Pagrindinio ir vidurinio ugdymo mokytojai

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Išsilavinimas

Dėstomas dalykas

Pareigos

1.

Antanaitienė Rasa

Aukštasis

Informacinės technologijos

IT mokytoja metodininkė

2.

Bartkienė Virginija

Aukštasis

Matematika

Matematikos mokytoja metodininkė

3.

Bergner Eglė

Aukštasis

Informacinės technologijos

Vyresnioji informacinių technologijų mokytoja

4.

Bubelienė Virginija

Aukštasis

Muzika

Vyresnioji muzikos mokytoja

5.

Čiužauskaitė Airida

Aukštasis

Tikyba

Tikybos mokytoja

6.

Dargužienė Kristina

Aukštasis

Istorija

Istorijos mokytoja metodininkė

7.

Degutienė Gitana

Aukštasis

Anglų kalba

Vyresnioji anglų kalbos  mokytoja

8.

Drukteinytė Renata

Aukštasis

 

Mokytojo padėjėja

9.

Gečienė Loreta

Aukštasis

Fizinio ugdymo vyr. mokytoja

Vyresnioji kūno kultūros mokytoja

10.

Gečas Valdas

Aukštasis

Technologijos

Vyresnysis technologijų mokytojas

11.

Juciūtė Ingrida

Aukštasis

Psichologija

Socialinė pedagogė metodininkė, psichologijos mokytoja

12.

Kaleginienė Jolanta

Aukštasis

Tikyba

Vyresnioji tikybos mokytoja

13.

Kariniauskienė Virginija

Aukštasis

Dailė

Dailės mokytoja metodininkė

14.

Kuisienė Loreta

Aukštasis

Lietuvių kalba ir literatūra

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

15.

Laukžemienė Tatjana

Aukštasis

Rusų kalba

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

16.

Maziliauskas Robertas

Aukštasis

Istorija

Vyresnysis istorijos mokytojas

17.

Mickeliūnienė Nijolė

Aukštasis

Istorija

Istorijos mokytoja metodininkė

18.

Mikašauskienė Ona

Aukštasis

Anglų kalba

Vyresnioji anglų kalbos mokytoja

19

Musvydienė Greta

Aukštasis

Fizinis ugdymas

Fizinio ugdymo mokytoja

20.

Musvydienė Svetlana

Aukštasis

Fizinis ugdymas

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė

21.

Navickas Vaclovas

Aukštasis

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas, Direktorius, I vadybinė kategorija

22.

Navickienė Dalia

Aukštasis

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė

23.

Ramonienė Asta

Aukštasis

Matematika

Matematikos mokytoja

24.

Sabaliauskienė Jovita

Aukštasis

Anglų kalba

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

25.

Savickas Audrius

Aukštasis

 

Psichologas

26.

Skvirbienė Loreta

Aukštasis

Vokiečių kalba, lietuvių kalba ir literatūra

Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

27.

Stankevičienė Daiva

Aukštasis

Geografija

Geografijos mokytoja

28.

Stalnionienė Raimonda

Aukštasis

Matematika

Matematikos mokytoja metodininkė

29.

Šaulytė Donata

Aukštasis

Anglų kalba,

Anglų kalbos mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

30.

Ubartienė Irena

Aukštasis

Muzikos mokytoja

Muzikos mokytoja ekspertė

31.

Vaivadienė Vilma

Aukštasis

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

32.

Vasiljevas Jurijus

Aukštasis

Technologijos, braižyba

Vyresnysis technologijų mokytojas

33.

Venckienė Audronė

Aukštasis

Rusų kalba, etika

Vyresnioji rusų kalbos mokytoja, vyresnioji etikos mokytoja

34.

Vytuvienė Loreta

Aukštasis

Žmogaus sauga,

Žmogaus saugos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, I vadybinė kategorija

35.

Zongailienė Aušra

Aukštasis

Anglų kalba

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

36.

Ramonienė Asta

Aukštasis

Matematika

Matematikos mokytoja

37.

Žuklija Juozas

Aukštasis

Fizika/astronomija

Fizikos mokytojas metodininkas

38.

Zarambienė Lina

Aukštasis

Chemija

Vyresnioji chemijos mokytoja

39.

Raudytė Daiva

Aukštasis

Biologija

Biologijos mokytoja


Kontaktai:

Tel. Nr. 8-441-57282

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.