stovyklaNuo birželio 14 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje startavo socializacijos projektas „Žmogus. Gamta. Pramogos“. Jo metu mokiniai dalyvauja įvairiausiose veiklose: sportinėse, kūrybinėse, pažintinėse. Vaikams smagu ne tik atlikti užduotis, bet ir būti visiems kartu. Trečiadienį mokiniai ypač buvo sužavėti galėdami patys kurti gėlių puokštes, kurių komponavimui vadovavo Irena Jurkūnienė. Kitos veiklos vyko Vydūno viešojoje ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos bibliotekose. Už šias edukacijas dėkojame Mildai Jasevičienei ir Jovitai Kubilinskienei. Projektas įsibėgėja, laukiame naujų patirčių!
4 kl isleistuves
SKULPTURABirželio 15 d. Iag klasės mokiniai dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose. Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas, profesorius dr. Rimantas Balsys, perskaitė paskaitą tema „Baltų religijos įvaizdžiai ir jų prasmė Vydūno dramaturgijoje“. Po paskaitos dalyvavome kūrybinėse laboratorijose: aktorė ir režisierė Virginija Kochanskytė pravedė kūrybinę laboratoriją „Viešas kalbėjimas, improvizuoti Vydūno skaitymai“, na, o teatrologė, režisierė, teatro pedagogė Jūratė Grigaitienė vedė kūrybinę laboratoriją tema „Improvizacijos pagal Vydūną“. Pabaigoje Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas, profesorius dr. Rimantas Balsys, plačiau papasakojo apie Klaipėdos universiteto ryšį su Vydūnu. Buvo išties įdomu sužinoti kažką naujo.
Elinga Montvilaitė Iag

isleistuves
Screenshot 41Birželio 10 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje "Jei galėjau aš - gali ir tu" su aktoriumi, verslininku bei renginių organizatoriumi Remigijumi Žiogu. Šios motyvacinės paskaitos metu R. Žiogas pristatė savo gyvenimo principus, kuriais jis vadovaujasi. Remdamasis savo patirtimi aktorius pasakojo, kaip ugdyti savivertę, pasitikėjimą savimi ir kaip nugalėti baimę būti savimi.
Klasės auklėtoja
Aušra Zongailienė