155294256 931346827608393 4647999963285140108 n„One child, one teacher, one book, one pen can change the world“ Malala Yousafzai
Šių metų vasario 26 d. įvyko tarptautinio projekto eTwinnig (Innovation Without Boundaries) dalyvių virtualus susitikimas. Projekte dalyvauja mokiniai iš Turkijos, Lenkijos bei mūsų gimnazijos komanda. Šio projekto tikslas yra skatinti mokinių domėjimąsi kitomis pasaulio kultūromis bei tobulinti anglų kalbos žinias pasitelkiant įvairius internetinius išteklius (IKT). Šio mėnesio užduotis – „Human rights“. 
 
 
Bendrame susitikime mūsų gimnazijos komanda pristatė du žinomus žmogaus teisių gynėjus: vieną iš Lietuvos (Sofija Smetonienė) o kitą iš pasaulio (Malala Yousafzai). Kurdami pristatymus panaudojome virtualią prezentacijų kūrimo programą www.genial.ly. Virtualaus susitikimo metu kiekviena komanda išsakė skirtingas nuomones, susijusias su šia aktualia tema. Projekto partneriai iš Lenkijos pasirinko kalbėti apie Lenkijos žmogaus teisių aktyvistą Rafal Lemkin bei visame pasaulyje žinomą Nelsoną Mandelą. Mokinių komandos iš Turkijos apžvelgė žmogaus teisių koncepciją, pristatė pasaulines organizacijas, kurios aktyviai kovoja už žmogaus teises, bei supažindino su pagrindiniu dokumentu „Žmogaus teisių deklaracija“. Susitikimo metu prieita prie pagrindinių išvadų, jog tik pagarba kitam, jo nuomonės ir požiūrio priėmimas, nepaisant kultūrinių skirtumų, gali užtikrinti kiekvieno žmogaus laimingą gyvenimą.
Dėkojame aktyviesiems projekto dalyviams: Nagliui, Skaistei, Beatričei, Medai, Simonai, Tomui, Jogilei ir Neringai.
Anglų kalbos mokytoja
Ona Mikašauskienė