onute„Public speaking is the art of giving power to words – to influence, inspire and transform lives.“ -Dirish-
Šių metų sausio 22 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo virtualioje pamokoje apie viešąjį kalbėjimą. Pamokoje dalyvavo LLC tarptautinio universiteto profesorius Scott Olsen bei studijų programų koordinatorė Kate Petrikienė. Scott Olsen pasakojo apie viešojo kalbėjimo svarbą, kokią galią jis turi, kodėl žmonės bijo viešai kalbėti ir kaip tą baimę įveikti, nagrinėjome klausimus, ar galima išmokti viešojo kalbėjimo ir nuo ko reikėtų pradėti.
 
 
 
Profesorius teigė, jog mokėjimas laisvai bendrauti, kalbėjimas viešai, rišlus minčių ir nuomonės dėstymas nėra įgimtas talentas ir jis turi būti ugdomas nuo vaikystės. Šiuos įgūdžius reikia ugdyti lygiai taip pat, kaip ir bet kuriuos kitus. Pamokoje mokiniai išgirdo kelis galimus jaudulio nuraminimo būdus, kurie padeda sumažinti viešojo kalbėjimo baimę, mokėmės taisyklingai kvėpuoti bei lavinome auditorijos valdymo įgūdžius. Reikia atkreipti dėmesį, kad tam, jog paminėti būdai būtų efektyvūs, reikia išmokti tinkamai juos naudoti bei taikyti.
Studijų programų koordinatorė Kate Petrikienė pristatė studijų galimybes LCC tarptautiniame universitete.
Dėkojame LCC universiteto atstovams už bendradarbiavimą.
Su LCC International University studijų programomis, LCC akademija, skirta 10 - 11 klasėms, Vasaros kalbų institutu galite susipažinti čia: https://lcc.lt/lt/
Mokytoja Ona Mikašauskienė