Jau įsibėgėjo mokslo metai. Visi mokiniai su nuostalgija prisimena prabėgusias atostogas: linksmybes su draugais, taškymąsi ežere ar jūroje, puikius vasaros žaidimus, keliones, stovyklas.

Gimnazijos šeštokai nusprendė pasidalyti savo džiugiais prisiminimais su klasės draugais. Š.m. spalio 3 dieną gimnazijos skaitykloje vyko valandėlė „Vasarą palydint“. Valandėlės tikslas - gerinti klasės mikroklimatą, suburti mokinius bendrystei, suformuoti darnų bendradarbiaujančios klasės kolektyvą, ugdyti organizacinius gebėjimus, iniciatyvą, savarankiškumą, kūrybingumą, skatinti lenktyniaujant siekti gerų rezultatų.

Mokiniai, pasidaliję grupelėmis, pasakojo savo prabėgusios vasaros nuotykius,  grožėjosi nuotraukomis. Mergaitės drąsiau, vaikinai kukliau, bet visi turėjo ką papasakoti. Ištempę ausis ir susižavėję šeštokai klausėsi ir  garsiais aplodismentais palydėjo anglų kalba pristatyto klasės draugo Augusto pasakojimo.

Išgirdome įvairių nuotykių, o svarbiausia smagiai ir draugiškai praleidome laiką kartu. Labiau susidraugavome ir gailėjomės, kad vasara tokia trumpa.

 

                                                                                              6 klasės auklėtoja Renata