Vasario 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai iškovojo I-ąją vietą Lietuvos mokyklų  žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  estafečių varžybose tarp Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių,  gimusių 2007 metais ir jaunesnių.

Mūsų komanda laimėjo  8 estafetės, vienoje liko antra (surinko  9 taškų sumą).

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos komanda surinko 19 taškų ir užėmė 2 vietą,

Natkiškių Zosės  Petraitienės pagrindinė mokyklos komanda surinko  20 taškų ir liko treti.

Mūsų nugalėtojų komanda: Roberta Norbutaitė, Gabija Kašėtaitė, Svajūnė Klumbytė, Karolina Petrulaitytė, Tadas Žvirblis, Gabrielius Lacis, Dominykas Vidra, Mantas Vidra (6 a kl.),  Gabrielė Paleckytė, Kajus Kentra (5a kl.) Svajūnas Skirmantas,  Austėja Vaizgėlaitė (5b kl.).

Komandas ruošė fizinio ugdymo mokytojai:  Svetlana Musvydienė, Stanislovas Balčėnas ir Loreta Gečienė.

Sveikiname!