IMG 0105Šių metų birželio 9 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 7b klasės mokiniai ir jų auklėtoja Virginija Kariniauskienė dalyvavo kultūros paso programos edukacijoje „Emalio meno technika Bizantinio meno tradicijose“ Vydūno kultūros centre Kintuose. Edukacijos metu mokiniai atliko įvairias praktines užduotis, išbandė pojūčius užrištomis akimis, išgirdo pasakojimą apie emalio kūrimo istoriją, turėjo galimybę patys pasigaminti papuošalą ant rankos. Septintokai džiaugėsi, galėdami stebėti gaminimo procesą, pamatyti greitai gaunamą rezultatą ir pasipuošti savo kūriniais. Po edukacijos Kintuose buvo aplankytas Ventės ragas. Mokiniai stebėjosi paukščiams gaudyti skirtais didžiuliais tinklais, grožėjosi nuostabia gamta. Namo visi grįžo lydimi kaitrios saulės ir džiugiai nusiteikę.