IMG 0104Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pradinių bei 5-6 klasių mokiniai su savo anglų kalbos mokytojomis baigiantis mokslo metams turėjo edukacines kūrybines dirbtuves “Trys paršiukai“. Pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – mokyklos aktų salėje. Mokiniams buvo įdomu stebėti spektaklį anglų kalba, kurį pristatė pradinio ugdymo 3-4 klasių mokinių būrelio „Let‘s play drama“ kūrėjai. Dalyviai stebėdami pasirodymą scenoje mėgavosi vaikų kūrybiškumu, drąsa bei gebėjimu sklandžiai kalbėti angliškai. Pamokose mokiniai atliko daug įvairių skaitymo, gramatikos bei piešimo užduočių, susijusių su šia pasaka. „Aktoriams“ šios edukacinės veiklos buvo labai svarbios, nes pačių padaryti bilietai į šį pasirodymą buvo „parduodami“ už saldainį. Mokiniai patyrė emocinį pasitenkinimą ir pageidavo ateityje daugiau tokių edukacijų mokykloje.
Anglų kalbos mokytojos
Gitana Degutienė
Jovita Sabaliauskienė