rolandaPagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1B klasės mokiniai su savo mokytoja Rolanda Rakauskiene baigiantis mokslo metams turėjo daug įdomių veiklų. Birželio 1-ąją pirmokėliai lankėsi Dino parke. Sužinojo svarbių dalykų apie dinozaurus. Mokiniai pabuvo tikrais paleontologais: su gautais archeologo įrankiais savarankiškai skaptavo molio lenteles ir ieškojo pasislėpusių fosilijų, linksmai ir aktyviai praleido laiką. Birželio 7 d. Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje išbandė kraštotyrinį-edukacinį žaidimą „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“. O birželio 9 d. linksmai užbaigė mokslo metus. Būsimieji antrokai buvo apdovanoti įvairiomis nominacijomis ir gavo bilietus į antrą klasę. Gerų atostogų!