IMG 8669Artėjant šv. Velykoms, gražiausiai pavasario šventei, 6a klasės mokiniai buvo pakviesti į netradicinę integruotą anglų kalbos, tikybos, technologijų ir vokiečių kalbos pamoką „Velykų belaukiant“, kurią vedė anglų kalbos mokytoja Ona Mikašauskienė, tikybos ir technologijų mokytoja Jolanta Kaleginienė ir vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė. Pamokoje mokiniai skaitė šv. Velykų istoriją, susipažino su šios šventės tradicijomis Lietuvoje. Klausydamiesi mokytojų pasakojimų jie taip pat sužinojo, kokie yra žymiausi Velykų simboliai bei kokios tradicijos yra būdingos Didžiajai Britanijai ir Vokietijai. Atlikdami įvairias interaktyvias užduotis mokiniai išmoko daug naujų angliškų bei vokiškų žodžių, kuriuos panaudojo apibūdindami paveikslėlius bei sudarydami sakinius. Ypač daug emocijų sukėlė interaktyvus žaidimas, kurį žaisdami pamokos dalyviai turėjo galimybę ne tik pasitikrinti pamokoje įgytas tikybos, anglų kalbos bei vokiečių kalbos žinias, bet ir pasidžiaugti savo sėkme. Po pamokos mokiniai ir mokytoja Jolanta Kaleginienė išskubėjo į Martyno Jankaus muziejų, kur dalyvavo akcijoje „Papuoškime velykinį medį“.
Linksmų šv. Velykų! Happy Easter! Frohe Ostern!
Loreta Skvirbienė,
vokiečių kalbos mokytoja