BITENAI2022 m. balandžio 14 d. Šv. Velykų švenčių belaukdami turėjome nuotaikingą kelionę į Bitėnų Martyno Jankaus muziejų ir dalyvavome akcijoje „Papuoškime velykinį medį“. O mūsų gimnazijoje po verbų sekmadienio prasidėjo projektinė Didžiosios savaitės veikla, kurios metu 5-ų ir 6-ų klasių mokinukai per technologijų pamokas mokėsi įvairių kiaušinių marginimų būdų. Vieni vaškavo, kiti dėjo žolynėlius ir margino svogūnų lukštuose, o penktokai savo margintiems kiaušiniams net sukūrė spalvingas dekoracijas iš modelino. Su vyresniais mokiniais skubėjome kurti rankų darbo margučius, kuriuos vežėme papuošti Velykų medelį m. Jankaus muziejuje. Kiti prisidėjo savo margučiais, kuriuos išpūtė ir nuspalvino. Šiame projekte dalyvavo ir gimnazijos pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos, kurių 3B ir 4A klasių dekoruoti margučiai buvo apsukti įvairiaspalviais siūlais, traukė akį spalvų santūrumu ir priminė mūsų močiučių naudotas tradicines spalvas. Kelionėje į Bitėnus dalyvavo 6a ir 7b klasių mokiniai, lydimi tikybos mokytojos Jolantos Kaleginienės ir dailės mokytojos Virginijos Kariniauskienės. Visi džiaugėsi kelione, skanavo arbatą su medumi. Taip pat buvo aplankytas paveikslų sodas, dalintasi įspūdžiais apie labiausiai patikusius paveikslus, metalo skulptūras, Velykų medžių kompozicijas, išradingai puoštus margučius. Mokiniai dar ne kartą mielai dalyvautų tokioje veikloje, kurioje patyrė daug gražių įspūdžių, pasisėmė įvairių žinių iš tautodailės, praktiškai jas pritaikė, turėjo galimybę pamąstyti ir apie Velykų prasmę, Kristaus prisikėlimą bei gamtos atgimimą. Nuoširdžiai dėkojame prie projektinės veiklos prisidėjusiai 8ab klasės auklėtojai Renatai Drukteinytei, kurios gražūs nerti margučiai papuošė bendrą velykinę kompoziciją. Linkime visai gimnazijos bendruomenei puikių Šv. Velykų, tvirtų margučių ir pavasarinės nuotaikos.