IMG 8464Jau dvi savaites mūsų gimnazijoje galime sutikti dvi naujas mokines: Viktoriją ir Anheliną. Jos atvyko iš Ukrainos. 2022 m. balandžio 12 d. vyko pažintinė klasės valandėlė, kurioje gimnazistai lietuvių ir rusų kalbomis pristatė savo klasę, mokyklą, Pagėgius. O Anhelina su Viktorija labai jautriai papasakojo apie save, gimtąjį miestą, mokyklą. Aštuntokai buvo sužavėti vaizdo medžiaga ir pasakojimu apie šokių kolektyvą, kurį merginos lanko jau aštuonerius metus. Pasakojimai, vaizdo medžiaga padėjo mokiniams geriau pažinti vieniems kitus. Klasės valandėlė buvo naudinga ir šeimininkams, ir viešnioms.
​Вот уже две недели мы смогли познакомиться с двумя новыми ученицами нашей гимназии: Викторией и Ангелиной. Они приехали из Украины. 2022 12 апреля состоялся познавательный урок, на котором гимназисты представили свой класс и школу в Пагегяй на литовском и русском языках. И Ангелина, и Виктория очень чутко отзывались о себе, родном городе, школе. Восьмиклассникoв впечатлил ролик и рассказ о танцевальной труппе, которую девочки посещают уже восемь лет. Истории, видеоролики помогли ученикам лучше узнать друг друга. Классный час прошел с пользой как для хозяев, так и для гостей.