IMG 8447Balandžio 8 dieną IIbg klasės mokiniai kartu su auklėtoja Lina Zarambiene dalyvavo Tauragės vyriausiajame policijos komisariato organizuotame ,,Atvirų durų dienos“ renginyje. Moksleiviai buvo supažindinti su policijos pareigūno profesija, skirtingomis šios profesijos sritimis. Lietuvos policijos mokyklos veiklą išsamiai pristatė buvęs jos moksleivis ir dabartinis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas Aivaras Liulė. Mokiniai sužinojo ir apie Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ,,Aras“ veiklą, jos ginkluotę, darbo iššūkius. Moksleiviai ,,Atvirų durų dienoje“ išgirdo daug naudingos informacijos apie studijavimą Mykolo Romerio universitete, studijų programas, reikalavimus, keliamus pareigūnams. Renginio metu buvo eksponuojamos įvairios darbo priemonės, ginkluotė, taip pat buvo surengtas tarnybinių šunų pasirodymas, kurio metu keturkojai parodė savo ištikimybę, protą ir klusnumą.
Skaistė Girdvainytė, IIbg kl.