IMG 8373 12022 m. balandžio 2-ąją, Tarptautinę vaikų knygos dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 2A klasės mokiniai drauge su mokytoja Loreta Chasijeva Vydūno viešojoje bibliotekoje susitiko su vilniete populiarių vaikų knygų iliustratore Agne Nananai. Ši dailininkė yra iliustravusi įvairių lietuvių rašytojų sukurtas knygas vaikams. Viešnia teigė, jog nori, kad jos piešiniai praturtintų kūrinį, tokiu būdu praplečiant vaikų norą tyrinėti ir stebėti knygelėse pasakojamus nutikimus. Susitikimo metu Agnė Nananai mažiesiems smalsuoliams parodė bei pristatė savo kurtus fantastinius personažus – Kažkuriukus. Istorijų apie Kažkuriukus įkvėpti, mažieji renginio lankytojai pradėjo kūrybinių dirbtuvių procesą. Šio vaikų kūrybines galias ugdančio užsiėmimo tikslas – kiekvienam susikurti po savo Kažkuriuką bei pastatyti jam skirtą namelį, o visa tai sujungus drauge… išsivystė visas Kažkuriukų miestelis. Mokinių fantazija beribė – nuo jaukių šviesių namų iki šventinėmis spalvomis išdabintų apartamentų.