projektas ltKeliauti galima įvairiai: autobusu, lėktuvu, traukiniu ir netgi mintimis. Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Navickienė ir anglų kalbos mokytoja Jovita Sabaliauskienė bei jų 6b klasės mokiniai keliavo po įvairias šalis mintimis, rašė atvirlaiškį savo draugui. Pirmiausiai mokiniai turėjo apsispręsti, kuri šalis jiems patinka (o gal yra joje lankęsi), o vėliau mintimis ten nukeliauti. Lietuvių kalbos pamokose mokiniai patys gamino atvirlaiškį, puošė jį šalį reprezentuojančiais objektais ir rašė lietuviškai, o anglų kalbos pamokose-angliškai. Anglų kalbos pamokose atvirlaiškį mokiniai gamino pasitelkdami įvairias informacines technologijas. Projektas pasibaigė gražia atvirlaiškių paroda, kuri papuošė anglų kalbos kabinetą.