IMG 8318Mano gyvenimas yra degantis gyvenimas, kiek aš nedegu, tiek negyvenu (Vytautas Mačernis)
Šiais žodžiais Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dalia Navickienė pakvietė I-IVg klasių mokinius į literatūrinę popietę, skirtą vienam iš jauniausių lietuvių literatūros klasikų poetui Vytautui Mačerniui atminti.
Renginio metu skambant švelniems gitaros garsams gimnazistai vedė klausytojus poeto trumpo gyvenimo ir kūrybos labirintais. Popietės dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Vytauto Mačernio vaikyste, išgirsti apie jo ypatingą ryšį su senele, skausmingų išgyvenimų turtingą meilę, jausmingą kūrybą bei tragišką žūtį. Ekrane keičiantis Vytauto Mačernio gyvenimo akimirkoms mokinių lūpose skambėjo poeto eilės apie gyvenimą, jo prasmę, namų ilgesį, sielos skausmą bei meilę, kurios suvirpino ne vieno širdį ir privertė susimąstyti...
Loreta Skvirbienė, vokiečių ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja