ANGLKONKURSASEducation is not preparation for life; education is life itself. – John Dewey.
Šių metų lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Augustas Grekštas (8a), Skaistė Girdvainytė (IIbg) ir Naglis Kazlauskas (IIbg) dalyvavo virtualiame anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkurse. Konkursą organizavo Tauragės Žalgirių anglų kalbos mokytojos. Mokiniai pristatė anglų kalba savo kurtas viešąsias kalbas apie išsilavinimą. Augusto kalba „Challenge Accepted“ buvo apie lietuvių kalbos mokymąsi grįžus iš užsienio. Skaistė įkvepiančiai kalbėjo apie žinių ir atsidavimo svarbą mokymosi procese „No education without dedication“. Naglis savo kalboje „Is this even a question?“ pristatė video redagavimo ir kūrimo pomėgį. Mokiniai atkakliai ruošėsi šiam konkursui ir iškalbingai pristatė savo temas. Džiugu, jog iš 22 dalyvių Skaistės Girdvainytės viešoji kalba „No education without dedication“ laimėjo II – ąją vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo kūrybiškais mokiniais.
Anglų kalbos mokytoja
Ona Mikašauskienė