FUMATLapkričio 23 dieną 7a klasės mokiniams vyko integruota fizinio ugdymo ir matematikos pamoka, kurią vedė fizinio udgymo mokytoja Greta Musvydienė, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Svetlana Musvydienė ir matematikos mokytoja metodininkė Raimonda Stalnionienė. Pamokos tikslas – integruoti matematikos žinias į fizinio ugdymo procesą, lavinti judėjimo ir protinius gebėjimus bei greitą loginį mąstymą, erdvės pajutimą.
Pamokos metu mokiniai, pasiskirstę į tris komandas, dayvavo įvairiose estafetėse. Įveikę kliūtis estafetėje, mokiniai turėjo atlikti ir matematinius veiksmus: sudėtį, atimtį, dalybą, daugybą. Kievienam buvo labai svarbu susikoncentruoti ir kuo greičiau įveikus estafetę teisingai išspręsti matematinius veiksmus. Paskutinė estafetė pamokoje buvo kūrybinė, mokiniai iš įvairių lazdelių turėjo sukurti geometrines figūras ir jas pristatyti.
Apibendrindami pamoką, mokiniai pastebėjo, jog pamokos laikas prabėgo labai greitai, buvo smagu, įdomu ir kartu neįprasta matematines žinias pritaikyti fizinio ugdymo pamokoje.
Fizinio ugdymo mokytoja Greta Musvydienė