BibliotekaŠ. m. spalio 13 d. 4A, 4B, 3A ir 3B klasės mokiniai su mokytojomis Laima KuizinaitE, Janeta Vidraite–Maroziene, Dalia Kuisiene ir Gražina Noreikaite lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka.
Jos metu mokiniai susitiko su Tauragės krašto poetu Jonu Jakštaičiu–Šapeliu. Poetas supažindino su savo kūryba, atsakė į klausimus, skaitė eiles vaikams, ragino juos kurti. Pristatė naujausią eilėraščių rinkinį „Kiškiai žolę pjovė“. Autorius Jonas Jakštaitis-Šapelis prisipažino, kad rašo vaikams, norėdamas sužadinti domėjimąsi gyvąja gamta, kad nors vienas vaikas trumpam atsitrauktų nuo kompiuterio ekrano ir išeitų į lauką, pažintų tikrąsias gamtos spalvas, garsus ir kvapus, patirtų įdomių nuotykių.