SPORTO KRIKSTYNOSSpalio 4 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 5a ir 5b klasės mokiniams fizinio ugdymo pamokos vyko netradiciškai. Mokytoja Loreta Gečienė penktokus pakrikštijo „sportiškai“. Pirmiausiai mokytoja visus pavaišino savo kepta duona, kad būtų sveiki ir energingi mokykloje ir, pasak mokytojos, kad jokie virusai būtų nebaisūs. O po to sekė rungtis po rungties. Suskirstyti į tris komandas, mokiniai darė atsispaudimus, įveikė laiptų skaičiavimo rungtį, varė kamuolį, rideno lanką, šokinėjo per šokdynę. Visiems labai patiko saldžioji rungtis. Kartu su 5a klasės mokiniais dalyvavo ir auklėtoja Loreta Skvirbienė, kuri su auklėtiniais davė sporto priesaiką. Aišku, maloniausia pamokos dalis buvo apdovanojimai, kurie atitiko sporto ir sveikos gyvensenos dvasią.