Europos kalbu diena DaliaVisą savaitę 6-7 klasių mokiniai ruošėsi Europos kalbų dienai. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dalia Navickienė pasiūlė mokiniams parengti pristatymus, kad ir patys kuo geriau susipažintų su Europos žemyno šalimis (jų geografine padėtimi, kultūra, literatūra ir pačiais įdomiausiais faktais ), ir klasės draugams padėtų po jas „pakeliauti“. Kiekvienas mokinys išsitraukė po vieną Europos šalį ir rengė pristatymą.
Rugsėjo 24 d. mokiniai pristatė savo darbus. Džiugu, kad mokiniai įvardijo ne tik svarbiausius faktus, gražiai ir sklandžiai kalbėjo, bet ir išmoko įvairiomis kalbomis pasisveikinti, padėkoti, net prisistatyti. Be to, mokiniai sužinojo, jog kai kurios valstybės priklauso Europai istoriškai arba tik dalis jų teritorijų yra Europoje. Na o tada mokinių laukė protmūšis... Pamokos pralėkė greitai, visų nuotaika buvo puiki.