judumo savaiteEuropos judumo savaitės renginiuose aktyviai dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Rugsėjo 16 d. vyko estafetinio bėgimo varžybos Pagėgių parke. Dalyvavo 21 komanda.
Rugsėjo 20d. miesto stadione mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo Pagėgių savivaldybės mokyklų mokinių rudens krose. Net 22 mokiniai iškovojo I-III vietas.
Rugsėjo 22 dieną tinklininkės rungtyniavo Pagėgių savivaldybės mokyklų mokinių varžybose 3 prieš 3. Dalyvavo 6 komandos, mūsų merginos užėmė pirmą ir antrą vietas.
Baigiamasis Europos judumo savaitės renginys vyko Pagėgių kultūros centro aikštėje. Mokiniai, mokytojai ir svečiai atliko mankštos pratimus, kuriuos pravedė fizinio ugdymo mokytoja Svetlana Musvydienė. Pagėgių savivaldybės vicemeras Edgaras Kuturys ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Dargužas padėkojo organizatoriams ir dalyviams, apdovanojo estafetinio bėgimo komandą nugalėtoją. Prie renginio šokio ritmu ir dovanėlėmis prisidėjo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Taip pat šią dieną biuro atstovės Pagėgiuose kalbino gyventojus, teiravosi, ar jie žino, kokia diena minima. Galime pasidžiaugti, kad dauguma sutiktų žmonių žinojo, kad rugsėjo 23 diena yra DIENA BE AUTOMOBILIO. Ta proga buvo išdalyti atšvaitai bei liemenės žmonėms, kurie pasirinko šią dieną praleisti vaikščiodami arba važiuodami dviračiu. Po smagaus šokio visi renginio dalyviai sparčiu žingsniu vaikščiojo parko takeliais. Gražus oras ir puiki nuotaika lydėjo visus renginio dalyvius.
Fizinio ugdymo mokytojos Svetlana Musvydienė ir Greta Musvydienė