Ekrano kopija 130Kiekvienam žmogui yra svarbu išsiugdyti santykį su aplinka ir savimi. Santykį su savimi grindžia paties savęs pažinimas, kurį Sokratas suformulavo šūkiu ,,Pažink save" ir teigė, jog ,,savęs pažinimo tikslas – gyvenimo menas, kuriuo turi užsiiminėti kiekvienas…‘‘.
Labai judrūs, draugiški ir energingi aštuntokai šių metų rugsėjo 17 dieną klasės valandėlės metu turėjo puikią progą sužinoti, kaip moka bendradarbiauti, susikalbėti ir pasiekti reikiamo tikslo. Mokiniams buvo pateikta nelengva užduotis. Kiekvieno aštuntoko siluetas turėjo atsidurti popieriaus lape. Mokiniai negalėjo liesti žemės kojomis, todėl turėjo puikią progą paieškoti išeičių ir sprendimų, kaip tai įvykdyti kuo greičiau, sumaniau. Vėliau kiekvienam siluetui turėjo parinkti po gražų, mielą žodį, palinkėjimą, pamaloninimą. Buvo daug juoko, šurmulio ir draugiškų ginčų. Aštuntokai užduotį įvykdė puikiai ir turėjo galimybę pasigrožėti gautu rezultatu. ŠAUNUOLIAI.
Aptardami valandėlę mokiniai pripažino, kad dar yra kur tobulėti. Reikėtų išmokti labiau girdėti vieniems kitus, išmokti susikalbėti.
Svarbiausia, kad šis užsiėmimas suteikė galimybę pažvelgti į save, atskleidė charakterio bruožus, išlaisvino iš suvaržymų.
Aštuntokų auklėtoja Renata