europos judumoKaip ir kiekvienais metais Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija prisijungė prie Europos judumo savaitės, kurios tikslas – skatinti vaikus ir bendruomenę daugiau judėti, rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.
Judumo savaitę mokiniai pradėjo „Estafetiniu bėgimu Pagėgių parke“, kuriame dalyvavo 21 komanda po 8 mokinius. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius: pirmieji estafetėje startavo I-IV gimnazinių klasių mokiniai, vėliau 1-4 klasių mokiniai, o paskutinieji prie starto linijos stojo 5-8 klasių mokiniai.
 Pirmojo pogrupio laimėtojais tapo IVabg klasės mokiniai: Andriušaitis Rytis, Overlingaitė Akvilė, Barauskas Nojus, Mickutė Beatričė, Janeckis Kornelijus, Zarambaitė Kamilė, Petkevičius Lukas, Otaitė Karina. Tarp 1-4 klasių mokinių nugalėjo 4a klasės bėgikai: Adomas Krasauskas, Vakaris Andriušaitis, Adrijus Budrikas, Gvidas Mockevičius, Kotryna Norkutė, Gustė Ramanauskaitė, Luka Murauskaitė,Samanta Gužauskaitė. 5-8 klasių grupėje nugalėtoja tapo 8a klasės komanda: Komars Emilis, Dusevičiūtė Gabija, Žvirblys Tadas, Klumbytė Svajūnė, Vidra Dominykas, Zyliavaitė Agneta, Pocevičius Ignas, Simanauskaitė Liveta.
Visi bėgimo dalyviai turėjo galimybę atsigaivinti mineraliniu vandeniu, o laimėtojams buvo įteikti šokoladai. Fizinio ugdymo mokytojos labai džiaugiasi, jog bėgimas vyko sklandžiai ir saugiai.
Fizinio ugdymo mokytoja Greta Musvydienė