lenkijojePagėgių savivaldybės Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai, kartu su mokytojomis Laima Kuizinaite bei Janeta Vidraite – Maroziene ir Lenkų Dobrzyniewo Duže miesto mokinių grupe, rugsėjo 3-4 dienomis dalyvavo Pagėgių savivaldybės administracijos organizuojamo projekto „LT-PL bendradarbiavimo stiprinimas krizių valdymo ir saugumo srityje“ mokymuose tema „Elgesys epidemijos metu atviroje erdvėje“ Lenkijoje. Mokymų metu mokiniai mokėsi teikti pirmąją pagalbą nualpusiam ir sužalotam asmeniui, išbandė greitosios pagalbos automobilio simuliatorių, susipažino su skubios pagalbos priėmimo erdvėmis. Papietavę aplankė „Vygrių hidrobiologinės stoties“ muziejų, plaukiojo laivu Vygrių ežere. Po dienos užsiėmimų vakare stovyklavietėje ant laužo kepė dešreles, šoko, dainavo. Visi projekto dalyviai gavo atminimo dovanas.