stovyklaŠtai ir baigėsi socializacijos projektas „Žmogus. Gamta. Pramogos“. Skubame pasidalinti įspūdžiais iš paskutinių projekto dienų. Kaip vaikai sakė, vakar, t. y. antradienį, buvo GERIAUSIA projekto diena! Vaikai išklausė saugaus elgesio vandenyje instruktažą, tada džiaugėsi vandens malonumais, statė smėlio pilis, plaukiojo ugniagesių valtimi, piešė vaivorykštes. Paskutinę projekto dieną vyko „Lobio paieška. Dovanų loterija. Veiklų įsivertinimas“. Na, o paskutinė veikla buvo pyrago ir ledų valgymas, atsisveikinimas ir nuoširdžiausios padėkos būrių vadovėms. Taip pat norime padėkoti Šilutės visuomenės sveikatos biurui už dovanas ir projekto partneriams, pravedusiems nepamirštamas edukacijas, Irenai Jurkūnienei, Mildai Jasevičienei, Jovitai Kubilinskienei, Alvydui Mikašauskui, Virginijai Bubelienei, Gražinai Paliokienei ir tikimės bendradarbiavimo ir kituose projektuose. Viso šito nebūtų buvę be projekto vadovės Svetlanos Musvydienės. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai ir linkime tęsti pradėtus darbus.