SKULPTURABirželio 15 d. Iag klasės mokiniai dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose. Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas, profesorius dr. Rimantas Balsys, perskaitė paskaitą tema „Baltų religijos įvaizdžiai ir jų prasmė Vydūno dramaturgijoje“. Po paskaitos dalyvavome kūrybinėse laboratorijose: aktorė ir režisierė Virginija Kochanskytė pravedė kūrybinę laboratoriją „Viešas kalbėjimas, improvizuoti Vydūno skaitymai“, na, o teatrologė, režisierė, teatro pedagogė Jūratė Grigaitienė vedė kūrybinę laboratoriją tema „Improvizacijos pagal Vydūną“. Pabaigoje Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas, profesorius dr. Rimantas Balsys, plačiau papasakojo apie Klaipėdos universiteto ryšį su Vydūnu. Buvo išties įdomu sužinoti kažką naujo.
Elinga Montvilaitė Iag