TWINNING FINALŠių metų birželio 6d įvyko baigiamasis tarptautinio projekto eTwinning „IWB - Innovation Without Boundaries“ dalyvių virtualus susitikimas. Projekto tikslas – tobulinti informacinių technologijų įgūdžius bei plėsti anglų kalbos žinias. Paskutinio susitikimo metu buvo apžvelgta visa projekto veikla. Projektas prasidėjo rugsėjį ir visus šiuos mokslo metus buvo vykdomas nuotoliniu būdu. Projekte dalyvavo Turkijos, Lenkijos ir mūsų gimnazijos mokiniai.
 
 
 
 
 
 
 
Paskutiniame susitikime visi projekto dalyviai turėjo galimybę pamatyti ir išgirsti muzikos mokytojo Emre Ilhan pasirodymą, klausėmės poemos, kurią sukūrė projekto mokytojai, žaidėme interaktyvų „Nearpord“ žaidimą, mūsų gimnazijos mokiniai sukūrė video filmuką apie projekto naudą.
Džiaugiamės, jog turėjome galimybę pažinti kitas kultūras, atrasti naujų draugų. Tikimės, jog projekto veikla bus įvertinta palankiai ir gimnazijai bus suteiktas eTwinning ženkliukas. Dėkojame mūsų gimnazijos mokiniams už nuoširdų ir aktyvų darbą.
Su visa projekto veikla galite susipažinti eTwinning portale:
Gitana Degutienė
Donata Šaulytė
Ona Mikašauskienė