APDO21Birželio 1-oji – tarptautinė vaikų gynimo diena. Pagėgių savivaldybės geriausieji mokiniai pakviečiami į tradicinį renginį, kurio metu savivaldybės administracijos yra apdovanojami už akademinius, sporto ir meno pasiekimus. Š. m. birželio 3 d. buvo apdovanoti šie mūsų gimnazijos mokiniai:
Už aukštus akademinius pasiekimus, III vietos laimėjimą Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje ir prizinius laimėjimus respublikiniuose konkursuose Mero padėkos raštu ir pinigine premija – Augustas Reikertas.
Už aukštus akademinius pasiekimus ir laimėjimus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose Mero padėkos raštu ir dovana – Iveta Steponavičiūtė ir Arijus Zenonas Lankauskas.
Už aukštus akademinius pasiekimus – Arvydas Kromelis.
Už prizinių vietų laimėjimus respublikiniuose ir regioniniuose konkursuose – Mantas Simanauskas, Neimantas Orlovas, Paulius Žvirblis, Živilė Valaitytė, Julija Paleckytė ir Martina Marozaitė.