story 1Sutikti ir pažinti pozityviems pokyčiams skatinantį žmogų – likimo dovana. Jau trečius metus iš eilės Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje organizuojamas respublikinis anglų kalbos konkursas “My success story“. Šio konkurso pagrindinė idėja – skatinti mokinius domėtis savo krašto žmonėmis, kurių gyvenimo istorijos ir patirtys gali įkvėpti jaunimą pozityviems pokyčiams. Atrasti savo bendruomenėse žmones, kuriais galime didžiuotis, kurių darbai ir gyvenimo istorijos yra išskirtinės ir įkvepiančios. Svarbiausia pirmenybę teikti pažįstamiems ar artimoje aplinkoje gyvenusiems arba  gyvenantiems bendruomenės nariams.
 
 
 
 
Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl Covid–19 konkursas šiais metais vyko nuotoliniu būdu. Mokiniai pateikė filmuotą medžiagą su pateiktimis. Darbų sulaukėme iš Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos, Telšių Žemaitės gimnazijos, Kretingos Pranciškonų gimnazijos, Šilalės Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnazijos, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos bei mūsų gimnazijos mokinių komandų.
Darbus vertino mokytojos iš Šiaulių, Kaišiadorių, Skuodo bei Šilalės gimnazijų.
Gegužės 31 d. įvyko virtuali apdovanojimų ceremonija. Renginį vedė 1bg klasės mokiniai Skaistė Girdvainytė ir Naglis Kazlauskas. Visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas. Darbai buvo suskirstyti į dvi grupes: 8-IIg ir IIIg klasės.
Pirmosios grupės nugalėtojai:
I vieta – Urtė Navasaitytė (8 kl.) iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos;
II vieta – Sidas Čepelevas (Ig kl.) iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos;
III vieta – Neringa Petkutė ir Jogailė Ramanauskaitė  (Iag kl.) iš Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos.
Antrosios grupės nugalėtojai:
I vieta – Vilius Klangauskas ir Dovydas Dailidavičius (IIIbg kl.) iš Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos;
II vieta – Kornelija Vitkutė, Ieva Marija Noreikaitė ir  Gvidas Žilinskas (IIIg kl.) iš Telšių Žemaitės gimnazijos;
III vieta – Ugnė Raudonytė, Miglė Šidlauskaitė ir Ieva Kikaitė (IIIg kl.) iš Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos.
Prizus įsteigė UAB „Humanitas“ Oxford University Press, knygynas „Krisostomus“ ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija.
Dėkojame renginio dalyviams, jų mokytojoms, vertinimo komisijos nariams, rėmėjams ir mūsų gimnazijos administracijai. Viliamės, jog kitų metų konkursas vyks gyvai.
Ona Mikašauskienė,
Gitana Degutienė