aplinka ir asGegužės 12 dieną 4a klasės mokiniai su mokytojomis Lina Rimkuviene ir Svetlana Musvydiene dalyvavo netradicinėje fizinio ugdymo pamokoje “Aš ir aplinka”. Visi suprantame, kad jei kiekvienas “šluotų” aplink save, tai visa gatvė, gyvenvietė, miestas būtų švarūs. Vaikai atsinešė šluotų, grėblių, o mokytojos paruošė mokiniams informacijos apie ekologiją, sugalvojo pratimų ir žaidimų. Prisiminėme šiukšlių rūšiavimo svarbą ir tvarką, rinkome šiukšles pakeliui į miesto stadioną. Labai patiko linksmoji mankšta su įrankiais. Kupini gerosios energijos sutvarkėme pasirinktą stadiono plotelį, “įsimylėjome” medį, žaidėme augalų pažinimo žaidimą. Visiems buvo gera, smagu ir naudinga. Šia veikla prisidėjome prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto “Sveikata visus metus“.