1Balandžio 26 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos IVbg klasės mokiniai, pasinaudodami Kultūros paso programos teikiama galimybe, virtualiai žiūrėjo Valstybinio Vilniaus mažojo teatro spektaklį „Madagaskaras“ (rež. R. Tuminas), sukurtą pagal rašytojo M. Ivaškevičiaus pjesę. Po spektaklio peržiūros mokiniai taip pat dalyvavo tiesiogiai transliuojamoje diskusijoje su spektaklio kūrybine grupe.
 
 
 
 
Diskusijos metu pjesės autorius M. Ivaškevičius ir spektaklio režisierius R. Tuminas dalinosi prisiminimais, kaip kilo idėja kurti bendrą kūrinį ir kaip sekėsi ją įgyvendinti. Spektaklio aktoriai prisiminė pirmąsias repeticijas, dalinosi patirtais įspūdžiais bei išgyventais jausmais.
Ši rašytojo M. Ivaškevičiaus pjesės „Madagaskaras“ sceninė versija suteikė mokiniams galimybę į kūrinį pažvelgti giliau bei geriau suvokti jo mintis ir idėjas.
Loreta Skvirbienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
   3   2