Ekrano kopija 44Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai yra puikus įrodymas, jog bėgimo varžybos gali vykti nuotoliniu būdu. Visą balandžio mėnesį vaikai dalyvavo bėgimo varžybose. Pasirinkę saugų, sau tinkamą maršrutą jie turėjo įveikti 1000 m. distanciją. Kadangi varžybos vyko visą balandį, bėgikai turėjo puikias galimybes gerinti savo sporto pasiekimus, susipažinti ir atrasti sau tinkamiausią bėgimo programėlę.
Bėgime dalyvavo 89 mokiniai iš 5 – IV klasių. Bėgimo rezultatus mokiniai fiksavo bėgimo programėlių pagalba ir siuntė savo fizinio ugdymo mokytojoms. Norime pasidžiaugti ir pagirti greičiausius bėgikus: Aleksą Jaunių, Miglę Blaževičiūtę, Vilių Jonelaitį, Evą Merkelytę, Naglį Kazlauską, Gintarę Grublytę, Rytį Andriušaitį, Neretą Lukošiūtę ir Lauryną Stanevičių.
Visi bėgimo dalyviai buvo paskatinti virtualiais padėkos raštais.
Fizinio ugdymo mokytoja Greta Musvydienė.