shakespeareVisas gyvenimas – scena,
O žmonės – tik aktoriai.
Kiekvienas turi savo vaidmenis
Ir per gyvenimą suvaidina jų ne vieną.
 
Šių metų balandžio 23 dieną mūsų gimnazijos 8b ir Ibg klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje netradicinėje anglų kalbos pamokoje "All the world's a stage", skirtoje anglų rašytojui, poetui ir dramaturgui Viljamui Šekspyrui atminti.
 
 
 
Mokiniai turėjo perskaityti V. Šekspyro pjesės ištrauką „Kaip jums patinka“, o vėliau išklausė ir šios ištraukos įrašą. Ištraukoje aprašomi žmogaus gyvenimo tarpsniai, mokiniai analizuodami ištrauką stengėsi pavartoti kuo daugiau naujų žodžiuų. Senoji anglų kalba, kurią savo kūryboje vartojo V. Šekspyras, labai skiriasi nuo šiuolaikinės, todėl pamokoje žodyno pristatymui buvo pasitelkta skaitmeninė Quizlet programa. Mokiniai praplėtė akiratį ir praturtino žodyną, o mokytojos džiaugėsi mokinių kritiniu mąstymu, gebėjimu apibūdinti ir argumentuotai reikšti savo požiūrį apie nurodytą amžiaus tarpsnį.
Anglų mokytojos
Ona Mikašauskienė
Gitana Degutienė