SAUG INTVasario 8-12 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 3b, mokytoja Janeta Vidraitė-Marozienė, 4a, mokytoja Lina Rimkuvienė, ir 4b, mokytoja Rolanda Rakauskienė, klasių mokiniai dalyvavo Saugesnio Interneto savaitės veiklose. Saugesnio interneto savaitės metu mokiniai stebėjo pamokėles „Internetiniai žaidimai“, „Asmeninė informacija internete“, „Žalingas turinys internete“ ,„Internetiniai draugai“, „Pasikartokime“.
4a ir 4b klasių komandos nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dalyvavo Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje, kurioje pasitikrino pamokėlių metu įgytas žinias. Dėkojame Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bibliotekininkėms Liudmilai Fetingienei, Astai Andriulienei, Lumpėnų filialo vadovei Nijolei Šedienei ir Piktupėnų filialo vadovei Nijolei Jogienei už kvietimą dalyvauti netradicinėse, šiuo metu ypatingai aktualiose veiklose.