Screenshot 685

Sausio 10 d. IIIg - IVg klasių mokiniai, besidomintys Lietuvos istorija, dalyvavo virtualioje pilietiškumo pamokoje, kurios metu turėjo unikalią galimybę apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius, jų reikšmę bei pilietiškumo svarbą išgirsti iš pirmų lūpų!
Per 30 metų Parlamento gynyba ir pasipriešinimas okupantui 1991 metais apaugo įvairiais mitais, kurių dalis yra nukreipti į abejonės mūsų sąmonėje sukėlimą. Įvairius mitus ir faktus, sprendimus ir pasirinkimus mokiniai galėjo aptarti su Lietuvos kariuomenės kūrėju savanoriu, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėju, atsargos majoru Albertu Daugirdu, kuris tragiškų 1991 m. sausio įvykių metu pats, būdamas studentas, rizikavo savo gyvybe ir gynė Lietuvos parlamentą.
Pamoką organizavo Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele.