knygu kaledos,,Knyga – tai indas, kuris mus pripildo, bet pats netuštėja.“( A. Debruselis)
Sausio 6 d. baigėsi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“,  kviečianti dalytis skaitymo džiaugsmu ir dovanoti knygų savo krašto bibliotekoms bei vaikų dienos centrams.
Gimnazijos biblioteka nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisijungė prie šios gražios kalėdinės akcijos. Džiugu, kad yra žmonių, neabejingų knygai, kurios dėka galime augti, mokytis, tobulėti ir ugdyti save.
Ačiū pavaduotojai Loretai Vytuvienei, pirmajai atsiliepusiai į kvietimą ir padovanojusiai puikių, paauglių ypač mėgstamų, knygų. Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos direktoriui Vaclovui Navickui ir mokytojai Daliai Navickienei, padovanojusiems gimnazijos bibliotekai nemažai vertingų knygų. Džiaugiamės pavaduotojos Donatos Šaulytės dovanotomis knygomis.
Dėkojame Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bandaravičiui, tarybos nariams Aušrai Zongailienei, Sigitui Stoniui ir Ričardui Mažučiui, prisijungusiems prie šios kilnios akcijos ir praturtinusiems gimnazijos biblioteką naujomis knygomis.
 
 
  
Nuoširdžiai tariame ačiū 7a, 7b, 8a, IIIag klasių mokiniams, jų auklėtojoms Renatai Drukteinytei, Astai Ramonienei, Daivai Stankevičienei už padovanotas knygas. Ypač džiugina, jog mokytoja Daiva Stankevičienė su savo auklėtiniais šioje akcijoje dalyvauja jau septynerius metus.
Ačiū visiems ir kviečiame skaityti!
Bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė