Rugsėjo 10 dieną 6b ir Iag klasės mokiniai  kartu su fizinio ugdymo mokytojomis dalyvavo  renginyje, kuris buvo  organizuojamas vykdant   projektą „Pasienio regiono partnerystės  stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityje“ Nr. LT- PL-3R-253 Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos.

 

Renginio metų  mokiniams ir Pagėgių gyventojams  vyko  šiaurietiško ėjimo, greito ėjimo, mankštų užsiėmimai.  Be to, visi norintys galėjo pasimatuoti kraujo spaudimą, išbandyti masažą infraraudonųjų spindulių  kėdėje ir infraraudonųjų spindulių aparatu. Už aktyvų dalyvavimą mokiniai buvo vaišinami vaisiais ir mineraliniu vandeniu. Fizinio ugdymo  mokytojos - Svetlana Musvydienė, Loreta Gečienė, Greta Musvydienė - taip pat buvo patenkintos renginiu ir mokinių darbu netradicinėje fizinio ugdymo veikloje.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Svetlana Musvydienė