Gamtos laikrodis jau rodo artėjantį rudenį. Rugsėjo pirmosios varpelis vėl kviečia į mokyklą. Ši šventė sušildo kiekvieno mūsų širdį. Vieni eina mokytis, kiti mokyti, treti palydi, kiti tiesiog prisimena tą nenusakomą jaudulį, kuris visuomet apimdavo po atostogų klasėje vėl pajutus knygų ir rudeninių gėlių kvapą. Tai – mokykla, kur, perduodant sukauptą amžių patirtį, kuriama mūsų valstybės ateitis.

Šis rugsėjis mums ypatingas, nes pradinių klasių mokinukai, jų mokytojai ir tėveliai prisijungė prie Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos bendruomenės.

Sveikiname visus, su jauduliu ir jaunatvišku veržlumu pradedančius naujus mokslo metus. Tegul jie bus sėkmingi ir kūrybingi, skatinantys tobulėti ir stiebtis aukštyn. Tegul kiekviena mokslo diena dovanos pažinimo džiaugsmą!