Baigėsi mokslo metai ir atėjo ilgai laukta vasara – išsvajotų atostogų metas.

Š.m. birželio 16 dieną  prie gimnazijos būriavosi linksmai nusiteikę šeštokai. Juos pasitiko ne tik auklėtoja Renata, socialinė pedagogė Ingrida, bet ir Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadas Alvydas Mikašauskas. Visi nuvyko prie Kucų ežero. Vaikų raginti nereikėjo. Kūrėsi, vaišinosi, žaidė.

Iškyloje vaikai sulaukė ir netikėtų svečių. Pagėgių savivaldybės Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Kristina Tutlienė stovyklaujančius vaikus supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis.

Tauragės apskrities VPK Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rima Buinauskienė supažindino su paplūdimiuose esančiais ženklais ir vėliavomis, priminė nepilnamečių atsakomybę ir informavo, kad tokio ar panašaus pobūdžio priemonės planuojamos visą šią vasarą. Vaikai dalyvavo viktorinoje ir džiaugėsi dovanėlėmis.

Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai vykdė prevencines priemones. Vaikams buvo paaiškinta apie elgesį vandenyje ir prie vandens. Labiausiai nudžiugino ugniagesių suorganizuota pramoga ant vandens – motorine valtimi vaikai plaukiojo ežere. Nuotaikingų akimirkų metu buvo priminta, kaip elgtis ne tik prie vandens, vandenyje, bet ir su ugnimi.

Pramogos visiems labai patiko. O kad nepraalktų, vaikai tai „šeimininkavo“ prie šašlykinės. Kepė dešreles, zefyrus. Visi vaišinosi, linksminosi ir smagiai leido laiką.

Išsiskirstė šeštokai pavargę, bet linksmi, kupini įspūdžių ir su džiaugsmu širdyje... 

ATOSTOGOS!!!

 

                                                                          6 klasės auklėtoja Renata Drukteinytė