Birželio 18-ą, paskutinę mokslo metų dieną, gimnazijoje vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Iki susitikimų nevirtualioje aplinkoje“. Šventės metu įteikėme aštuntų klasių  mokiniams Pagrindinio ugdymo programos  pirmos dalies išsilavinimo pažymėjimus ir IIg klasių mokiniams Pagrindinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimus. 

Dėkojome mokiniams už puikius ir labai gerus ugdymosi pasiekimus, už gimnazijos tradicijų puoselėjimą, už  sportinius laimėjimus ir kitus gerus ir gražius darbus. Šventės  metu mokiniams buvo išdalytos kelios dešimtys padėkos raštų ir saldūs prizai. Galime pasidžiaugti, kad šiuos mokslo metus vien dešimtukais baigė trys mokinės: 5a klasės mokinė Elzė Gružaitė, IIbg klasė mokinė Beatričė Mickutė ir IIbg klasės mokinė Meda Jarusevičiūtė. Sveikiname ir džiaugiamės mergaičių pasiekimais.

Mūsų gimnazijos mokiniai yra šaunūs ir kūrybingi. Visais jais labai didžiuojamės. Palinkėję šiltos, turiningos ir nuotaikingos vasaros, atsisveikinome iki naujų mokslo metų pradžios ir tikimės susitikti jau ne per atstumą!

Gimnazijos informacija