Europos judumo savaitės renginys

Europos judumo savaitės renginys

Kiekvienais metais rugsėjo 16–22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Judumo savaitės šūkis „Judėk laisviau“ primena apie judėjimo galimybių įvairumą ir kviečia išbandyti skirtingas judėjimo veiklas.
Rugsėjo 16 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 4a, 4b, 5a, 5b ir Iag klasių mokiniai dalyvavo netradiciniuose fizinio ugdymo užsiėmimuose „Judėk taip, kaip gali“. Gaila, kad dėl lietaus neįvyko planuotas žygis „Žvalumas“, bet ir sporto salėje vaikai smagiai ir fiziškai aktyviai praleido laiką.
Fizinio ugdymo mokytojos Svetlana Musvydienė ir Greta Musvydienė puikiai organizavo renginio veiklas. Įvairių būdų ėjimas, bėgimas, pratimai ir žaidimai linksmino ir išjudino dalyvių visas kūno vietas. Labiausiai mokiniams patiko „Pagalvių mušis“ – minkštos pagalvėlės skraidė per visą salę, o vaikų juokas skambėjo dar ilgai. Kitame žaidime mokiniai turėjo be batų kojų pirštais surinkti kuo daugiau kamštukų.
Renginį padėjo organizuoti fizinio ugdymo A kurso mokinės: Virginija, Kamilė, Elidija, Jasinta, Gabrielė ir Aistė.
Informacija „Sveikatiados“ modulio vadovės Svetlanos Musvydienės, nuotraukos Aistės Mišeikytės.

Komentarai išjungti.
Skip to content